Polatlı Evden Eve Nakliyat

Beypazarı Evden Eve Nakliyat Firmaları
Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Ocak 28, 2018
Şereflikoçisar Evden Eve Nakliyat
Şubat 1, 2018

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Pplatlı evden eve Nakliyat kurulduğu günden bu yana kendi bünyesindeki araçlar ve ekipmanlarla birlikte kurumsal hizmet konusunda alt yapısına da önem vermektedir. Sektörün getirmiş olduğu yenilik ve yeterliliklerin tamamına sahip olabilme adına ana hizmet evden eve nakliyat olarak belirlenmiş ve müşterilerine de aynı konforda hizmet etmeyi hedeflemiştir. Milli Na

Polatlı evden eve nakliyat

Polatlı evden eve nakliyat

kliyat, evden eve nakliyat hizmetleri bünyesinde yer alan faaliyet içeriği kapsamında da müşterilerine herhangi bir şekilde iş bırakmayarak eşyalarını güvenli bir şekilde nakleder. Bu sayede evinizdeki eşyalarında hepsi gitmek istediğiniz başka bir konuma sorunsuz bir şekilde nakledilecektir. Polatlı evden eve nakliyat yetkililerimizle iletişime geçtiğiniz anda bir ön görüşme yapılarak sizden uygun bir gün ve saat için randevu alınır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Kapsamımız

Belirtmiş olduğunuz gün ve saatte ekspertiz ekiplerimiz evinize gelerek eşyanızı inceler ve çevreyi tanımaya çalışır. Bu sistem taşınma şartlarının tam ve eksiksiz olarak tamamlanması içindir. Bu işlem esnasında yapılacak işin sorumlulukları anlatılarak fiyat tespiti yapılır. Polatlı evden eve nakliyat Eksper görevlilerimizle anlaşma sağlanması durumunda sözleşme yetkili personelimiz tarafından yapılır ve planlama gerçekleştirilir. Taşıma planlamasının yapılması durumunda belirtilen gün ve saatte araç ve personellerimiz adresinize gelerek taşınma işlemini gerçekleştirecektir. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda ön görüşme için gelecek olan personellerimiz sizden uygun gün ve saat alır. Eksper elemanlarımız tarafından eşyanın boyutları ve çevresel şartlar değerlendirildikten sonra taşıma ekibimiz aynı şekilde yönlendirilecektir. Ekspertiz hizmetimizde herhangi bir ücret alınmaz.

Demonte ve Montaj İşlemi

Sincan Evden Eve Nakliyat

Polatlı Evden Eve Nakliyat

Polatlı evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızın güvenliğini sağlayabilmek adına maksimum önlemler alınır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız deneyimli çalışanlarımı tarafından demonte ve monte edilir. Evden Eve Nakliye Sigortası Evden eve taşıma işlemi öncesinde garanti sigortası imzalanarak eşyalarınızın da güvenli bir şekilde nakledilmesi amaçlanır. Tüm önleyici tedbirlerimize, uzmanlığımıza ve dikkatimize rağmen yine de hasar görebilme olasılığına karşı, Milli Nakliyat’ın evden eve nakliyat sigortası hizmetinden faydalanabilirsiniz. Nakliyat sigortası poliçesi, mecburi bir işlem olmadığı için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda küçük bir ücret karşılığında hazırlanır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NAKLİYAT TALEP FORMU