Nakliyat Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

AMBALAJLAMA HİZMETLERİMİZ

Nakliyat Ambalajlama Taşımacılık sektöründe en önemli konuların başında paketleme geliyor. Doğru bir paketleme yapılmadığı sürece eşyalarınızın başına her şeyin gelebilmesi olasılığı vardır. Bu anlamda nakliyat firması seçerken mutlaka paketleme hizmetinde kullanacağı malzemeleri sormanız gerekir. Bu aslında bir anlamda firmanın kalitesini de belirleyen faktörlerden birisidir. İşini bilen uzman bir firma paketlemeye çok dikkat eder ve bunun içinde kaliteli malzemeler kullanır.

Paketleme ve Ambalajlama

Taşımacılık sektöründe eskiden ambalajlama ve paketleme ile firmalar uğraşmıyordu ancak son dönemlerde fark edildi ki insanlar paketlemenin işini bilen birileri tarafından yapıldığında daha doğru ve sistemli iş bölümü yapılmış oluyor. Hem siz taşıma hizmeti sırasında yorulmamış oluyorsunuz hem de firma taşınacak olan eşyalar konusunda daha fazla hakim oluyorlar.

Eşyalar doğru paketlenmiş olduğunda düşme ya da sürtünme gibi durumlarda kesinlikle zarar görmez ancak bunun için yukarıda belirttiğimiz gibi hem kullanılan malzeme hem de paketlemeyi yapan kişinin uzman olması gerekiyor. Firmamız bu anlamda size ambalajlama ve paketleme konusunda da destek olabiliyor ve eşyalarınızın en güvenli şekilde nakledilmesini sağlayabiliyor.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Nasıl Yapılır?

  • Eşyanızı titiz bir şekilde paketlemediğiniz de zarar görmesi ihtimaller arasındadır. Paketleme yapılırken eşyanın boyutu ve türü de göz önünde bulundurulmak zorundadır. Bu paketleme işinde en önemli detaylardan bir tanesidir.
  • Bardaklarınız, tabaklarınız, cam eşyalarınız gibi kırılma ihtimali yüksek olan eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesi ve kutulanması yapılır.
  • Porselen eşyaların birbirine sürtünmesini önlemek için balonlu folyolar kullanılarak darbelerden korunması sağlanmış olur.
  • Kıyafetlerinizin buruşm
    Nakliyat Ambalajlama

    Nakliyat Ambalajlama

    aması ve zarar görmemesi için kıyafetleriniz özel hazırlanmış olan paketlere konulur. Eşyalar askılıklarla taşınır.

Eşyalarınız Emin Ellerde

Firmamız üzerinden temin edilecek asansörlü taşımacılık, evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı şehir içi ve şehir dışı nakliyat ile parça eşya taşımacılığında müşterilerine paketleme ve ambalaj hizmeti sağlamaktadır.

Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz.

 

 

Neden Biz?

NAKLİYAT TALEP FORMU