Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Eviniz ya da ofisinizdeki eşyalarınızın taşınmasını istediğinizde bunun sizde bir sıkıntılı sürece dönüşmesini istemiyorsanız kendinizi ve eşyalarınızı daha öncesinden güvence altına almak durumundasınız. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde güvence denildiği zaman ilk akla gelen konu da sigortalı nakliyat hizmetidir. Özellikle bir şehirden başka bir şehire taşımacılık hizmetinde buna çok dikkat edilmek durumundadır.

Bir firmanın kalitesi ve büyüklüğü onun vermiş olduğu hizmetlerle doğrudan alakalıdır. Bunun içinde firmamız size sigortalı nakliyat hizmetini sunarak her koşulda hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Firmamız bünyesinden alacağınız şehir içi, şehirlerarası nakliyat, evden eve, işten işe, asansörlü taşımacılık hizmetlerinde sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunabilmek adına sigortalı olarak hizmet vermekteyiz.

Sigortalı nakliyat ne gibi avantajlar sağlar?

Eşyaların sigortalanması sonrasında olası bir taşınma sürecinde zarar görmesi durumunda zararınızın karşılanmasını sağlar. Bu da müşterilerimizin daha güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlayacaktır.

Sigortalı taşımacılık neden tercih edilir?

Taşımacılık sırasında firmadan kaynaklanan bir hata sonrasına eşyalarınızın başına gelecek zararlar anında karşılanır. Eğer ki taşınmasını istediğiniz eşyalarınıza önem veriyorsanız mutlaka sigortalı taşımacılık hizmetini almak durumundasınız.

Sigortalı taşımacılık hizmeti verilmeden önce firmamız bünyesinde ekspertiz ekiplerimiz gelerek taşınacak olan eşyayı inceler ve buna göre fiyat belirlenerek sigorta işlemi başlatılmış olur.

Sigorta poliçesi iki taraflıdır ve biri müşteride birisi de firmamızda kalır.

EŞYALARINIZ GÜVENDE OLSUN

Taşımacılık sektörü riskli ve de her an tehlikelere açık olan bir işlemdir. Bunun içinde eşyalarınızı başına sorun gelmemesi için doğru firmanın tercih edilmesi gerekir. Ancak tüm profesyonelliğine rağmen olası bir hata sonucunda eşyanızın zarar görmesi aynı zamanda sigortalanması ile zararın karşılanması demek olacaktır.

Firmamızı seçtiğiniz de tüm bu sorunlarla uğraşmayarak kaliteli, profesyonel ve sigortalı bir işlemi başlatmış olursunuz.

NAKLİYAT TALEP FORMU